VB131220KR Curea trapezoidală 13x1220 Li
Număr articol
VB131220KR
EAN8719493456066
Unitate
Bucată
Marcă
Kramp
Profil
A/13
Lungime exterioară
1270 mm
Lungime interioară
1220 mm
Lungime pas
1250 mm
Lățime
13 mm
Înălțime
8 mm
Potrivit pentru întinzător
Nu
Dințată
Nu
Număr de secțiuni
1
Material cordon
Poliester
Temperatură de lucru minimă
-40 °C
Temperatură de lucru maximă
70 °C
Diametru disc minim
71 mm