WR36DEW2Z Batteridrevet muttertrekker EX HSC
Artikkelnummer
WR36DEW2Z
EAN4966376336784
Enhet
Stk
Merke
HiKOKI
Fordeler
  • Svært høy stramme- og løsrivingsmoment
  • Svært kompakt kropp
  • Kullbørsteløs motor
Produktdetaljer
  • – Bolter, mutre og skruer
  • – Automatisk stopp
  • – Fire innstillbare posisjoner
  • – IP56 støv- og vannbestandig
  • Batteriindikator
  • LED belysning
  • Beltekrok
  • Kan bestilles som reservedel:
  • O-ring for 1/2 slagnøkkel (315382)
  • Friksjonsring for 1/2 slagtrekker (370951HIT)
Spenning
36 V
Tannhjulholder størrelse
1/2 tommer
Tannhjulprofil
Square
Antall inkluderte batterier
0
Verktøykasse inkludert
Ja
Maks. strammemoment
770 N·m
Maks. løsningsmoment
1050 N·m
Maks. boltdiameter
M24
Maks. strekkfast bolt diameter
M20
Tomgang rotasjonshastighet
2400 r/min
Maks. lastet hastighet
3400 r/min
Lengde
169 mm
Høyde
276 mm