VB171150KR Curea V 17x1150 Li
Număr articol
VB171150KR
EAN8719493465716
Unitate
Bucată
Marcă
Kramp
Profil
B/17
Lungime exterioară
1219 mm
Lungime interioară
1150 mm
Lungime pas
1190 mm
Lățime
17 mm
Înălțime
11 mm
Potrivit pentru întinzător
Nu
Dințată
Nu
Număr de secțiuni
1
Material cordon
Poliester
Temperatură de lucru minimă
-40 °C
Temperatură de lucru maximă
70 °C
Diametru disc minim
112 mm